O nás

Poskytujeme komplexní stavební služby

 

Jsme prosperující stavební společnost s dlouholetou tradicí, která nabízí komplexní stavební služby. Působíme ve stavebnictví již řadu let. Od počátku našeho podnikání se snažíme nabízet zákazníkům kvalitní služby v co možná nejkratších termínech za přijatelné ceny. Řadíme se k nejúspěšnějším stavebním firmám na českém trhu a nestále rozšiřujeme nabídku našich služeb.

Zaměstnáváme pouze zkušené odborníky, kteří odvádí perfektní práci a dodržují všechny platné předpisy a normy. Naši zaměstnanci prochází pravidelným proškolováním a znají nejnovější trendy a technologie. Používáme moderní nářadí a stroje. Jsme pojištěni pro případ způsobení škody a držiteli certifikátů v oboru elektro. Dodržujeme stanovené podmínky smlouvy.  Spolupracujeme s certifikovanými výrobci stavebního materiálu, kteří ručí za kvalitu svých výrobků. Na všechny naše stavební práce se vztahuje záruka. Součástí služeb je také poradenství a možnost konzultací.

Mezi naše hlavní činnosti patří rekonstrukce bytů,  projekční a inženýrská činnost,  stavební práce a služby,  technická zařízení budov.

get-the-best-out-of-your-project-manager

Hledáte spolehlivou stavební firmu, která provádí rekonstrukce bytů na klíč? Stačí v internetových vyhledávačích zadat klíčová slova rekonstrukce bytů v Praze, rekonstrukce bytů Praze a okolí, stavební práce v Praze a okolí nebo zednické práce střední Čechy.

Bydlíte v Praze, v Praze a okolí nebo v Praze 5? Vyzkoušejte naše profesionální služby. Vyplňte poptávkový formulář nebo nám zavolejte či napište e-mail.  Zašlete nám předběžnou poptávku. Co možná nejdříve vám vypracujeme nezávaznou nabídku spolu s cenovou kalkulací.

Pomůžeme vám zrealizovat váš sen o lepším bydlení.

Poptávkový formulář
close slider