Stavební práce a služby

Profesionální stavební práce a služby za přijatelné ceny

 

Hledáte spolehlivou stavební firmu? Zajistíme pro vás stavební práce a služby nejvyšší kvality.

Rekonstruujete byt nebo stavíte dům? Potřebujete poradit? Není nic jednoduššího, než oslovit odborníky. Máme dlouholetou praxi v oboru. Zaměstnáváme zkušené pracovníky, kteří ručí za kvalitně odvedenou práci. Absolvují odborná školení. Dodržují dané předpisy a bezpečnost práce. Naše stavební firma Scorra spol. s r.o. je pojištěna pro případ způsobení škody. Spolupracujeme s předními výrobci stavebního materiálu a výrobků, kteří poskytují záruku na dodané zboží. Disponujeme nejmodernějšími stroji a nářadím a používáme nejnovější technologické postupy. Na provedené práce poskytujeme záruku.

sadrokarton

Součástí stavebních prací a služeb jsou bourací a demoliční práce, zednické práce, realizace venkovních pochozích ploch (zámkové dlažby, dlažební kostky, asfalty), obkladačské práce, malířské a lakýrnické práce, sádrokartonářské práce, dodávky a montáže podlahových krytin (plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, parkety, vinylové podlahy, koberce), dodávky a montáž kuchyňských linek, dodávky atypického nábytku, úklidové služby a výškové práce.

sadrokarton_brno

Jak nás najdete na internetu? Zadejte klíčová slova stavební práce v Praze a okolí, zednické práce střední Čechy, technické zařízení budov v Praze, technické zařízení v Praze 5, údržby zahrad v Praze nebo údržby zahrad v Praze 5. 

Zaměřujeme se na region Praha, Praha a okolí a na Prahu 5.

Mezi naše další služby patří rekonstrukce bytů, projekční a inženýrská činnost, technická zařízení budov

 

Scorra spol. s r.o.odborné stavební práce a služby!

Poptávkový formulář
close slider